Atpakaļ

“Ulmaņa industriālais parks”

Ulmaņa gatves industriālais biznesa centrs “Ulmaņa parks” ir pirmais lielais PICHEs attīstītais noliktavu, ražošanas un biroju telpu komplekss, kura kopējā platība ir 14 000 m2.

Parks atrodas Mārupē, blakus Kārļa Ulmaņa gatvei. Atrašanās vieta ir stratēģiski izdevīgā vietā ar attīstītu rajona infrastruktūru un ērtu piekļuvi – 100 metru attālumā no parka atrodas Kārļa Ulmaņa gatve (Jūrmalas šoseja) un sabiedriskā transporta pietura. Līdz Rīgas centram iespējams nokļūt 15 minūšu laikā, savukārt, Starptautiskā lidosta “Rīga” atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā.

Ulmaņa parkam ir plaša un labiekārtota teritorija, kura aprīkota ar videonovērošanu, bet telpas aprīkotas ar pieejas kontroles sistēmu un signalizāciju. Ēku pirmajā stāvā ir izvietotas noliktavu un ražošanas telpas. Savukārt, otrā stāva biroja telpas ir savienotas ar pirmo stāvu ērtākai piekļuvei. Parks ir īpašs ar to, ka galvenais uzsvars tiek likts uz ēku maksimālu energoefektivitāti un inovatīvu tehnoloģiju pielietošanu būvniecībā, lai nodrošinātu Klientiem teicamus darba apstākļus un maksimāli samazinātu viņu ikmēneša rēķinus.  Biroju un noliktavu telpās ir LED apgaismojums. Domājot par darbinieku labsajūtu, ēku stiklotās fasādes, kuras ir aprīkotas ar trīspakešu alumīnija logiem, ir vērstas ziemeļu un austrumu virzienā, kas nodrošina labu klimatu telpās. Ēkās ir energoefektīva gāzes apkures sistēma un ventilācija ar enerģiju taupošu rekuperācijas sistēmu. Biroju plānošanā un iekārtošanā izmantoti indiešu Vastu un ķīniešu Feng Shui principi. Šīs senās mācības palīdz telpās radīt saskanīgu vidi, harmoniju un pozitīvu enerģiju.

Iekštelpu plānojums tiek pielāgots katra Klienta individuālajām prasībām pēc “Buid to Suit” principa.