Atpakaļ

Tirdzniecības centrs

Projekta realizācijas gaitā tika uzbūvēts tirdzniecības centrs, kas iekšēji tika dalīts tirdzniecības zonā jeb lielveikalā, noliktavās un ofisu telpās. Projektēšanas un būvniecības darbi bija jāveic saskaņā ar Somijas likumdošanu, kas radīja papildus izaicinājumu PICHE kolektīvam.

Projekta plānošanas un projektēšanas gaitā uzsvars tika likts uz iekšējo platību plānojumu, to racionālu izmantošanu. PICHE pieredze darbā ar 3D vidi ļāva precīzi paredzēt metāla konstrukcijas, to ietekmi uz iekšējo plānojumu, kā arī veikt iekšējā plānojuma simulēšanu, precīzāk pasniegt ideju Pasūtītājam. Projektēšanas gaitā, saskaņā ar Somijas likumdošanu, angārs bija jāprojektē ar krietni augstākām energoefektivitātes prasībām nekā tas ir ierasts Latvijā.

Darbība šī projekta ietvaros BIM (Building Information Modeling) sistēmā paredzēja precīzāku būvniecības darbu plānošanu. Vēl esot Latvijā, PICHE spēja pārbaudīt gan metāla konstrukciju, gan arhitektūras risinājumu atbilstību, ko pieprasīja arī projekta salīdzinoši tālā atrašanās vieta. Šādi tika paredzētas precīzas materiālu piegādes būvobjektā, saskaņā ar plānu, kas sekojoši nodrošināja plānveidīgu darbu izpildi.

Šis ir pirmais PICHE projekts Somijā un tas pierādīja mūsu kolektīvam, ka izmantojot jaunākas tehnoloģijas būvniecībā un precīzu plānošanu, iespējams realizēt projektus kvalitatīvi un ātri pat šādos, salīdzinoši tālos attālumos no Latvijas.

Vēlaties uzzināt, ko par mums saka Klienti? Jums ir tāda iespēja! Apmeklējiet PICHE Klientu atsauksmju sadaļu, kur pieejamas atsauksmes ērtā video formātā.