Atpakaļ

Siltināts noliktavas angārs

Projekta realizācijas gaitā PICHE kā galvenais ģenerāluzņēmējs veica siltināta noliktavas angāra projektēšanu un būvniecību, saskaņā ar pasūtītāja noteikto ēkas funkciju, vēlamo plānojumu un papildus prasībām.

Ņemot vērā pasūtītāja noteikto uzdevumu attiecībā uz plānoto angāru, PICHE veica projektēšanas darbus, pirmkārt, nosakot pārdomātāko metāla konstrukciju risinājumu nepieciešamajam angāra plānojumam. Angārā tika ieprojektētas gan noliktavu telpas, gan administratīvās telpas. Būvkonstrukciju sadaļā PICHE inženieri veica metāla konstrukciju projektēšanu atbilstoši arhitektūrā noteiktajam plānojumam un sākotnēji pieņemtajam pārdomātākajam risinājumam. Tika izstrādātas arī pamatu konstrukcijas atbilstoši virszemes slodzēm un grunts apstākļiem, kā arī grīdas konstrukcijas izveide saskaņā ar telpās plānoto slodzi no materiāliem, tehnikas un iekārtām.

Pēc angāra projektēšanas darbu noslēgšanas tika uzsākti noliktavas būvniecības darbi. Tika veikti zemes darbi, izbūvēti pamati un veikta metāla konstrukciju montāža. Pēc metāla konstrukciju montāžas PICHE veica siltināta jumta konstrukcijas izbūvi, sienu sendvičpaneļu montāžu. Darbu turpinājumā tika izbūvētas iekšsienas, iebūvēti logi, durvis, vārti, kā arī izveidota stiegrota betona grīdas konstrukcija. Paralēli notika tīklu izbūves darbi un darbu nobeigumā arī teritorijas labiekārtošana.

Angāra būvniecība notika saskaņā ar sākotnējo vienošanos un bez aizķeršanās. Darbi tika pabeigti un angārs nodots pasūtītājam lietošanai, uzņēmējdarbības attīstībai.

Jūs interesēja šis projekts? Vairāk par mūsu kompetenci un to kā mēs varam palīdzēt arī Jūsu projekta realizācijā lasiet šeit: PICHE priekšrocības.