Atpakaļ

Sadzīves atkritumu šķirošanas stacija

Projekta Pasūtītājs ir viens no lielākajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā. Projekta ietvaros tika realizēta atkritumu šķirošanas stacija ar angāram nepieciešamajiem inženiertīkliem, to pievadiem, kā arī piebraucamajiem ceļiem un laukumiem. PICHE projekta realizācijai spēja piedāvāt visatbilstošākos konstruktīvos risinājumus, kā arī atbilstošāko un zemāko izmaksu piedāvājumu.

Projekta realizācijai tika izstrādāts kopējs BIM (Building Information Modeling) modelis metāla konstrukcijām, pārbaudot gan arhitektūras, gan konstruktīvo risinājumu atbilstību un sasaisti. Pirmkārt, tika vērsta uzmanība uz pamatu konstrukcijām, jo angāra celtniecība tika paredzēta vietā ar ļoti sliktiem grunts apstākļiem. PICHE šajā gadījumā spēja kārtējo reizi pierādīt savu inženieru prasmes risināt jautājumus ar pat ļoti problemātiskām gruntīm, piedāvājot risinājumus, kas ir efektīvi gan funkcionalitātes, gan izmaksu ziņā, kā arī ļoti apmierināja pasūtītāja vēlmes.

Projekta realizācija, angāra būvniecības darbi ilga tikai no 2012.gada 16.augusta līdz 2012.gada decembrim. Pasūtītājs angāru un projektu saņēma laikā, un spēja nekavējoties uzsākt darbību, turpinot kustību uzņēmuma izaugsmes virzienā.

Mūsu realizēto projektu galerijā ir apskatāms vēl viens atkritumu pārstrādes centra projekts, ko realizējām šim Klientam.