Atpakaļ

Sadzīves atkritumu šķirošanas stacija Getliņos

Šis ir otrais angāra projekts, kura realizāciju Pasūtītājs (Vides Pakalpojumu Grupa SIA) uztic tieši PICHE. Gan iepriekšējā, gan šī projekta iepirkumā PICHE spēja piedāvāt Pasūtītājam atbilstošāko piedāvājumu ar zemāko cenu.

Uz šo brīdi šī ir lielākā atkritumu šķirošanas stacija Baltijas valstīs un viena no lielākajām Ziemeļaustrumu Eiropā. Projekta nozīmīgumu atspoguļo arī tādu amatpersonu, kā, piemēram, Rīgas vicemēra, Rīgas mēra un pat Latvijas Valsts prezidenta apmeklējums, nododot projektu ekspluatācijā.

Projekta realizācijas gaitā PICHE jau kārtējo reizi sastapās ar ļoti sarežģītiem grunts apstākļiem, ar ko arī šoreiz veiksmīgi tika galā, izmantojot savu inženieru zināšanas, kā arī būvniecības nodaļas pieredzi. Jo īpaši jāuzsver PICHE darbs, kā ģenerāluzņēmējam kopumā, kur būvniecības laikā tika veikti visi celtniecības darbi, ieskaitot ārējo un iekšējo tīklu izbūvi, labiekārtošanu ar betonētu laukumu izbūvi aptuveni 10 000 m2, kā arī iekārtu izvietošanu ēkā. Ar šī projekta apjomu, darbu daudzveidību un nepieciešamo precizitāti PICHE pilnvērtīgi tika galā, kur arī ļoti noderēja darbs BIM (Building Information Modeling) sistēmā – piemēram, industriālā angāra, tā metāla un dzelzsbetona konstrukciju karkasa savietojamības kontrole ar ēkā izvietotajām iekārtām.

PICHE ir gandarīts par iespēju piedalīties kā ģenerāluzņēmējam šāda apjoma un nozīmīguma projekta realizācijā, nodrošinot gan projekta kvalitāti, gan projekta realizācijas termiņus. Ir uzņemta nozīmīga pieredze un pārliecība šāda apjoma projektu realizācijai nākotnē.

Citus interesantus projektus atradīsiet PICHE realizēto projektu galerijā. Par mūsu kompānijas sniegtajiem pakalpojumiem un pieredzi lasiet šeit: PICHE konkurētspējīgās priekšrocības.