Atpakaļ

Lauksaimniecības tehnikas noliktava

Projekts paredzēja tehnikas novietnes angāra projektēšanas un būvniecības darbus viena līguma ietvaros, uzņemoties projekta realizāciju no idejas līdz nodošanai ekspluatācijā.

Sākotnēji, saskaņā ar Pasūtītāja definētajām prasībām un ēkas funkciju, tika izstrādāts angāra būvprojekts, izstrādājot arhitektūras un būvkonstrukciju sadaļu, kas ietvēra arī metāla konstrukciju projektu. Metāla konstrukciju gabarīti un iekšējais augstums tika paredzēts saskaņā ar ēkas izmantošanas funkciju, kā arī sekojoši tika noteikta grīdas konstrukcija, izejot no ēkā paredzētajām tehnikas slodzēm, ass slodzes. Gaismas nodrošināšanai tika paredzētas caurspīdīgas polikarbonāta loksnes angāra garensienās pilnā sienas augstumā.

Angāra būvniecības laikā PICHE veica pilnu darbu kompleksu, sākot no zemes darbiem, turpinot ar pamatu izbūvi, metāla konstrukciju montāžu, sienu un jumta lokšņu montāžu, grīdas izbūvi un vārtu montāžu.

Pabeidzot darbus, angāra celtniecību, Pasūtītājs saņēma gatavu produktu, vēlamo tehnikas novietni ar nepieciešamajiem gabarītiem, gatavu lietošanai.

Šo saimniecības ēku mēs piedāvājam kā tipveida angāra projektu, kas ievērojami samazinās tā projektēšanas un būvniecības izmaksas.