Atpakaļ

Lauksaimniecības angārs – noliktava

Projekta pasūtītājs ir lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība, kurai iepirkuma rezultātā tika realizēts lauksaimniecības noliktavas angārs graudu uzglabāšanai kulšanas laikā, kā arī tehnikas novietošanai no graudiem brīvajā laika periodā. Tādējādi tika realizēts projekts ar divām fuunkcijām viena angāra ietvaros.

Projekta realizācija uzsākās ar angāra būvniecības 3D modeļa izstrādi. Izstrādes gaitā tika pārbaudīta metāla konstrukciju un pārējo angāra konstrukciju savstarpēja savietojamība, un tika izstrādāts metāla konstrukciju detalizācijas projekts (MKD). Tāpat tika pievērsta uzmanība pamatu konstrukcijas izbūves risinājumam, pasūtītājam piedāvājot uzlabotu variantu, kurš palielināja pamatu konstrukciju nestspēju vājajās gruntīs, kā arī uzlaboja lietojamību un ilgmūžību.

Lauksaimniecības noliktavas būvniecības gaitā tika veikti nozīmīgi zemes darbi, lai pastiprinātu vājo grunti un sagatavotu pamatni dzelzsbetona pamatu konstrukcijas izbūvei. Sekojoši tika veikta plātņveida stiegrota betona pamatu konstrukcijas izveide, atbilstoši PICHE piedāvātajam risinājumam, ņemot vērā pasūtītāja noteiktās graudu un tehnikas slodzes, kā arī slodzes no virszemes metāla konstrukcijām. Lauksaimniecības noliktavas angāra būvniecības procesā PICHE veica dzelzsbetona atbalstsienu izbūvi 2m augstumā pa angāra perimetru, metāla konstrukciju nosegšanu ar tērauda profilētajām loksnēm un ailu aizpildījumu izbūvi.

Neskatoties uz sarežģītajiem grunts apstākļiem, angārs tika realizēts paātrinātos termiņos, uzlabojot lauksaimniecības noliktavas kvalitātes rādītājus, it īpaši pamatu konstrukcijas pozīcijā. Lauksaimniecības noliktavas realizācijas gaitā izveidojās patiesi veiksmīga sadarbība ar pasūtītāju, sākotnēji skaidri definējot to, ka abas puses vēlas vienu un to pašu – veiksmīgi un augstākajā kvalitātē uzbūvēts angārs, lauksaimniecības noliktava.

Vēlaties uzzināt šāda angāra būvniecības cenu? Mūsu kalkulatorā Jums ir pieejams vienkāršs angāra cenas aprēķins. Plašāku informāciju par PICHE pakalpojumiem uzzināsiet Par mums sadaļā.