Atpakaļ

Inventāra apkopes centrs, noliktava

Projekts realizēts vienā no lielākajiem slēpošanas kūrortiem Skandināvijā. Angārs tika paredzēts kūrorta tehnikas, slēpošanas inventāra u.c. apkopei un glabāšanai. Projekta realizācijas gaitā tika uzbūvēts siltināts metāla konstrukciju angārs.

Projekts, pirmkārt, tika uzsākts ar projektēšanas fāzi. Angāra projektēšanas darbi tika veikti saskaņā ar Pasūtītāja noteiktajām vēlmēm attiecībā uz angāra iekšējo plānojumu un atseviško telpu rādītājiem, iekšējiem augstumiem, slodzēm uz grīdām, kā arī siltumtehnikas prasībām un ēkas ārējām norobežojošām konstrukcijām. Projektēšanas darbi un to progress pastāvīgi tika saskaņots ar Pasūtītāju attālināti. Pielietojot mūsdienu iespējas attālinātā komunikācijā, pasūtītājam pastāvīgi tika prezentēts kopējais angāra 3D modelis, izstrādājot angāra projektu precīzi Pasūtītāja vēlmēm un nepieciešamībai.

Angāra būvniecības darbi tika uzsākti uzreiz pēc projektēšanas darbu saskaņošanas ar Pasūtītāju. Ņemot vērā, ka būvniecības darbi atradās salīdzinoši tālu no PICHE biroja atrašanās vietas, tika veikta precīza darbu plānošana, ietverot arī BIM (Building Information Modeling) sistēmas iespējas. Tādējādi tika precīzi izplānotas materiālu piegādes un angāra būvniecības darbu secība, pārbaudīta metāla konstrukciju un pārējo angāra konstrukciju savietojamība.

Neskatoties uz sniegotajiem laika apstākļiem un tā radītajiem apgrūtinājumiem, PICHE spēja angāru uzbūvēt laikā, saskaņā ar sākotnējo vienošanos ar Pasūtītāju.

Mūsu projektu galerijā, atradīsiet vēl daudzus citus PICHE realizētos projektus. Vēlaties uzzināt būvniecības izmaksas plānotajai ēkai? Izmēģiniet mūsu angāra cenas kalkulatoru.