Atpakaļ

Granulu ražošanas ēka

Šī ražošanas ēka ir viens no vairākiem projektiem, kas realizēti attiecīgajam pasūtītājam. Projekts paredzēja granulu ražošanas angāra projektēšanu un būvniecību ostas teritorijā.

Projekta realizācijas gaitā PICHE veica pilnu projekta izstrādi saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm, paredzot atbilstošākos un pārdomātākos konstruktīvos risinājumus, gan ēkas izmantošanas, gan sākotnējo izmaksu ziņā. Ņemot vērā ēkas atrašanās vietu ostas teritorijā, metāla konstrukciju projektēšanā bija jāņem vērā vēja ietekme uz aptuveni 10m augsto sānu sienu un sekojošu tās ietekmi uz virszemes un pamatu konstrukcijām.

Neskatoties uz angāra salīdzinoši lielajiem gabarītiem (konstrukciju laidums sastāda 40m un sānu sienas augstums aptuveni 10m), ēkas karkasa konstrukcijas no PICHE puses tika izbūvētas bez aizķeršanās un ātros termiņos, ko kārtējo reizi nodrošināja BIM (Building Information Modeling) sistēmas izmantošana kvalitatīva un ātra būvniecības procesa nodrošināšanai.

Sadarbība ar pasūtītāju jau kārtējo reizi nelika vilties, angārs tika uzbūvēts laikā un saskaņā ar sākotnējo vienošanos.

Mūsu mājaslapā atradīsiet klientu atsauksmes arī no daudziem citiem projektiem. Savukārt vairāk par mūsu kompetenci un to kā mēs varam palīdzēt arī Jūsu projekta realizācijā lasiet šeit: PICHE priekšrocības.