Atpakaļ

No 1. jūnija “Omniva Latvija” birojs un šķirošanas centrs atrodas SIA PICHE attīstītajā biznesa loģistikas centrā “Green Park” Mārupē. Jaunajās telpās iekārtots modernākais sūtījumu šķirošanas centrs Latvijā, turklāt “Omniva”, investējot 350 000 eiro, ir iegādājusies automatizētu sūtījumu šķirošanas iekārtu, kas ļauj uzlabot sūtījumu šķirošanas efektivitāti par 40%.

Domājot ne tikai par e-komercijas attīstību, bet arī biznesa vides labiekārtošanu, Omniva ir parūpējusies arī par biroja darbiniekiem, kuriem jaunajās biroja telpās nodrošināti īpaši labi darba apstākļi. Jaunās darba vietas ir ne tikai ergonomiskas, lai ikviens darbinieks justos ērti un labi, bet arī īpaši draudzīgas apkārtējai videi.

Pārvākšanās uz telpām jaunajā loģistikas centrā “Green Park” bijusi apzināta, izvērtējot ne tikai telpu piemērotību, bet arī iznomātāja vērtības un nākotnes attīstības plānus. Jaunās telpas sniedz būtiski daudz priekšrocību, un viena no tām ir arī jaunu noliktavas pakalpojumu attīstība. Noliktavā paredzēta atsevišķa zona muitojamām precēm. Svarīgi, ka “Green Park” tuvumā atrodas lidosta, kas nākotnē “Omniva” paver plašākas sadarbības iespējas ar ārvalstu partneriem.