5.septembrī Mārupes novada Saleniekos svinīgi tika atklāts energoefektīvākais industriālais parks Latvijā ” Lidostas parks”.

Šis ir pilnībā SIA Piche attīstīts projekts. ” Lidostas parka”  izveidē investēti vairāk nekā 12 miljoni eiro un tā būvniecība noritēja pusotru gadu.

Lidostas parkā pieejamas modernas telpas noliktavām, ražotnēm un birojiem kopumā 23 000 m2 platībā. Katrs nomnieks telpas pielāgo savām vajadzībām, turklāt padomāts arī par to, lai katram būtu kur paplašināties, kad uzņēmums aug. Energoefektivitāti nodrošina moderna apkures, ventilācijas, dzesēšanas un apgaismojuma sistēma, kā arī augstvērtīgie siltumizolācijas risinājumi sienām un jumtam. Ēku stiklotās fasādes ir vērstas ziemeļu un austrumu virzienā, kas nodrošina labu klimatu telpās.

Oficiālajā atklāšanas pasākumā simtgades Dziesmu svētku karogu mastos pie Lidostas parka uzvilkti to uzņēmumu karogi, kas tagad mitināsies Lidostas parkā – ‘Printful’, ‘Elko’, ‘Beautyfor’ ‘MGI Tech’ un PICHE. “Kad uzzinājām, ka simtgades Dziesmu svētku karogu masti tiek izsolīti, sapratām, ka mēs tos gribam iegādāties. Mēs vēlamies, lai tā fantastiskā enerģija tagad dzīvo šeit un palīdz lieliem Latvijas uzņēmumiem sasniegt vēl vairāk,” saka SIA Piche – valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns.

Ieskats atklāšanas pasākumā https://youtu.be/fAGsEagym5s