“Piche” uzņēmuma arhitekti pielieto trīs dimensiju (3D) projektēšanas iespējas un jaunākās datorsimulācijas programmas, kas ļauj nodrošināt klientam augstas kvalitātes projektu, samazināt projekta izstrādes termiņus, kā arī ietaupīt klienta finansiālos resursus. Jebkuras sarežģītības objekta projektēšana ir ērta, un tiek garantēta pilnīga precizitāte neatkarīgi no klienta vēlmēm. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, būvprojektus ir iespējams realizēt bez kļūdām un laicīgi nodot ekspluatācijā.

Telpiskā angāru projektēšana ļauj pārveidot būvprojektu 3D vizualizācijā, ko var raksturot kā datu informācijas pārveidi attēlos. Telpiskums ir sistēmas galvenā priekšrocība, kas atvieglo klientam sapratni par sarežģītas metāla konstrukcijas uzbūvi. Izmantojot jaunākās 3D industrijas datorgrafikas programmatūru ir iespējams veidot simulācijas, eksperimentus un samērot datus ar reālo situāciju. Tas ir aktuāli gadījumos, kad jārealizē pastiprinātas sarežģītības angāra projekts.

Jaunās paaudzes projektēšanai ir vairākas priekšrocības:

1. izslēdz projektēšanas kļūdu;
2. īsāki projekta realizācijas termiņi;
3. precīza būvniecības plānošana;
4. garantēta būvobjekta laicīga nodošana ekspluatācijā.

SIA “Piche” komanda ir izstrādājusi sistēmu kā nekļūdīgi izstrādāt arhitektūru, konstrukciju, komunikāciju iekārtu, ražošanas līniju un ēkas apkalpojošās sistēmas. Šāda veida projektēšanas prakse ļauj precīzi un ātri veikt sadarbību gan pašmāju, gan starptautiskā līmenī, nodrošinot efektīvus plānojumus un racionālas būvizmaksas jebkuram būvobjektam. Uzņēmuma “Piche” filozofija ir, maksimāli samazinātas būvizmaksas nezaudējot darba kvalitāti, lai klienta ieguldījumi atmaksātos un būtu veiksmīgi.

SIA “Piche” ir vadošs industriālās būvniecības uzņēmums Latvijā, kas nodarbojās ar pilna cikla komercēku – angāru, noliktavu, tirdzniecības platību, ražošanas ēku, beramkravu noliktavu un fermu būvniecības projektu izstrādi un realizāciju. Izveidotais meitas uzņēmums “Piche Innovations” nodarbojas ar metāla konstrukciju pētniecību, inovācijas izstrādi un to iekļaušanu būvprojektos. Tas atsaucas uz maksimālu klientu finanšu resursu ekonomiju, projekta termiņa īsināšanu un maksimālu automatizāciju, kas nozīmē minimālu cilvēkresursu izmantošanu. Sadarbības rezultāts ir kvalitatīvākas, drošākas un ekonomiski izdevīgākas būves, kas ne tikai ietaupa dabas resursus, bet arī mūsu klientu finanšu līdzekļus.